PolishChasers
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


GrandChase
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekrutujemy!

Go down 
AutorWiadomość
Virandel
Admin
Virandel


Liczba postów : 59
Join date : 25/04/2009
Age : 41
Skąd : ZMC

Rekrutujemy! Empty
PisanieTemat: Rekrutujemy!   Rekrutujemy! Icon_minitimeSob Kwi 25, 2009 11:33 pm

Witam. PolishChasers jest pierwszym(prawdopodobnie) nieoficjalnym polskim klanem gry Grand Chase. Pragniemy stworzyć dla każdego polaka grającego w GC miejsce by zdobyć nowych przyjaciół oraz razem pograć na spokojnie w zgranym zespole. Jako że oficjalne forum usuwa klany forumowe po jakimś czasie i ma wygórowane wymagania co do nich postanowiłem założyć nieoficjalne forum klanu. Poniżej zamieszcze formularz rekrutacjyjny. Proszę o podpisywanie się pod tym tematem. Mam nadzieje że zgromadzimy wystarczającą ilość graczy.

Formularz Rekrutacyjny powinien wyglądać tak

1. Pseudonim(powinien być identyczny na forum i w grze)
2. Największy lvl do tej pory
3. Główna Postać(podajemy tą na której się koncentrujemy, lecz jako że wszystkie postacie nie posiadają jeszcze wszystkich jobów możemy to pole pozostawić wolne)
4. Czego oczekujesz od klanu
5. Jaki jest twój cel w grze
6. Informacje dodatkowe

Przykład na mnie

1. Pseudonim- Virandel
2. Największy LVL-> 30 LVL Lire Arch Ranger
3. Głowna postać-> brak chwilowo
4. Czego oczekują od klanu-> Zaangażowania w sprawy klanowe, PVP, pomoc w misjach itp
5. Mój cel w grze- zdobyć każdą postać lvl 61! Dobrze sie bawić przy tym
6. Dodatkowe Informacje-> Mam 26 lat i pracuje w Straży Granicznej stopień porucznika. Studiowałem Filologię angielską oraz Prawo i jestem po obu studiach.

Każdy który zapisze się do klanu otrzymuje rangę Rekruta. Zostaje osobiście sprawdzony przez Oficerów klanu podczas misji oraz walk PVP. Powoduje to sprawdzenie umiejętności rekruta i jeżeli nadaje się otrzymuje rangę Adepta. Powoli pnie się w rangach klanowych aż do stopnia Mistrza(Master). Lider(czytaj JA) ma ostateczne słowo co do rekrutów które można(co się rzadko zdarza) podważyć. Oto rangi klanowe:

1. Grand Master
2. Master
3. Lord(Bądź Lady)
4. Veteran
5. Captain of Royal Guard
6. Knight
7. Guardsmen
8. Soldier
9. Adept
10. Recruit
Powrót do góry Go down
https://polishchasers.forumpolish.com
 
Rekrutujemy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PolishChasers :: Ogólne :: Rekrutacja-
Skocz do: